KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12308035
nr 1230 8035
Blandteknik
Erik Lindström, Söder Mälarstrand. Signerad, daterad 1929, ca 32x44 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:37:09
300 kr
350 kr
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm